23.05.12

VIVA LA SALSA - vairāk nekā deju skola!

Nodarbības notiek Kr. Barona iela 25 Rīga, Latvija.

Nodarbību saraksts

Laiks

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Svētdiena

18:40

-

Zouk
1.klase


19:00
Zouk Party

-


Zouk
4.klase

20:00

Zouk
3.klase

Zouk
2.klase

Zouk
0.klase


Zouk Party

-


Zouk Party

21:20

-

-

--


-

Zouk Party

* Nodarbības ilgums: 1:15; cena: 8 eur / 4 nodarbības 26 eur.

Jūs arī varat apmeklēt nodarbības dažādās grupās. Viss atkarīgs no Jūsu vēlmēm!

Ja Jūs nekad neesat dejojis salsu, tad mācīties noteikti jāsāk no nulles, t.i. - 1.klasē :).
PIETEIKTIES NODARBĪBĀM.

Ja Jūs kādreiz jau esat dejojis salsu un vēlaties pievienoties nedaudz augstākam līmenim, zvaniet uz tālruņa numuru 29162830 (Aleksejs) vai rakstiet uz skolas e-pastu info@vivalasalsa.lv un mēs centīsimies noteikt Jūsu līmenim atbilstošu grupu.

Tāpat Jums ir iespēja saņemt privātās nodarbības mūsu skolā. Noteikti iepriekš jāpiesakās, zvanot pa tālr. Nr. 29162830 (Aleksejs). Privātās nodarbības ilgums 1 stunda. Nodarbības cena 30 eur. (gan vienam cilvēkam, gan pārim).


Runājot par apaviem un apģērbu salsas nodarbībām...
Uz salsas nodarbībām jāģērbjas tā, lai jums būtu ērti dejot. Līdzi OBLIGĀTI jāņem maiņas apavi, kuru zolei ir drusku jāslīd. Tās varētu būt češkas, kurpes ar zemu papēdi vai arī speciālie apavi, piemēram, džeza vai deju (salsas) apavi.

Runājot par apaviem un apģērbu treniņiem…
Treniņiem ir nepieciešams tāds apģērbs, kurā jūs varēsiet brīvi kustēties un pat vārtīties pa grīdu (protams, ja tāda vēlēšanās jums radīsies, un tā noteikti radīsies :)). Apavus varat nevilkt – labāk derēs zeķes, taču vislabāk vispār bez tām :). Paņemiet līdzi arī siltu jaku – tā varētu jums noderēt:), jo treniņi ir ne tikai praktiskās nodarbības, bet arī teorija, kuru mēs klausāmies, sēžot uz grīdas :).